ZAHRADY

Realizace okrasných zahrad je naší hlavní činností.

V případě že si objednáte realizaci od naší firmy zajistíme Vám veškerý potřebný materiál, dopravu a veškeré práce, které s realizací zahrady souvisí. Včetně přípravných a pomocných prací.

Vždy se snažíme našim zákazníkům poskytovat maximální servis. Vaše starosti s realizací zahrady končí objednáním naší firmy.

Realizaci kompletních zahradních úprav nebo rekonstrukci zahrady obvykle předchází vytvoření projektové dokumentace okrasné zahrady. V projektu zahrady zpracovaným našim projektantem je řešena celková koncepce budoucího stavu Vaší zahrady, všechny detaily a souvislosti, které je možné do projektu zahrnout.

Naše zahrady se vyznačují kombinací trvalkových záhonů, které v průběhu sezony doplňují soliterně vysazené stromy či jiné rostliny vyššího patra. Veškeré výsadby jsou doplněny čistými plochami trávníku. V případě zájmu investora jsme připraveni zrealizovat vodní prvky, zapracovat do zahrady kámen v nejrůznějších podobách např. suché zídky, dlažby, soliterně uložené velké kameny, skalky aj.

Svoji práci bereme svědomitě. Každý zákazník a jeho zahrada je originál, a tak k tomu i přistupujeme.

V rámci realizace okrasných zahrad:
- Provádíme terénní úpravy,
- dodáváme kvalitní zeminu a substráty,
- zajistíme rostlinný materiál, hnojiva, postřiky,
- zajišťujeme vytvoření a údržbu vodních ploch včetně dodání značkové filtrační techniky značky Oase či Tripond,
- instalace závlahového sytému,
- zakládáme trávníky
- dodáváme truhlíky různých druhů a zajišťujeme jejich osázení,
- nabízíme doprovodné prvky zahrnující drobné stavby aj.

realizace zahradrealizace zahrady Citonice